LegendaryMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предложение за нов евент !

5 posters

Go down

Предложение за нов евент ! Empty Предложение за нов евент !

Писане  SportsMaister Сря Апр 10, 2013 12:23 pm

Така от доста време си мисля за нов евент , които да може да се провежда с дни ! Евента е следния : Драгон шилда , драгон спеара и легендари шилда и архангел стафа както и някои итеми от итемите за мг и дарк лорд да се направят много скъпи в уеб шопа. Естествено за тях ще се надпреварват играчите. Ще се направи следното : Всеки ден да речем от 11:00 до 20:00 часа ще се правят спецялни дуели които ще се записват в сайта и ще се събират примерно да речем - един играч има 10 победи днес и той е на първо място той ще получи като награда един от изброените итеми по горе , а може и 2 и 3 итема . Разбира се все още не съм го доизмислил до както трябва но мисля , че евента ще бъде добър . Мисля го понеже най- често правените евенти са Сървайвър и ПК които се правят всеки ден поне по 5 пъти , да не кажа и повече. Та мисълта ми е има ли навитаци за този евент за да знам дали изобщо да си правя труда да го мисля и да говоря с Ендуранс или с някой от Гмтата за помощ , затова които е навит да пише тук в темата +1 за и -1 не . Благодаря надявам се да го харесате ! Smile


Последната промяна е направена от SportsMaister на Сря Апр 10, 2013 12:37 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
SportsMaister
SportsMaister

Брой мнения : 7
Join date : 08.04.2013
Age : 29
Местожителство : Смолян

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  prokiller Сря Апр 10, 2013 12:35 pm

предлагам ти да смениш шрифта защото почти нищо не се разбира Very Happy
prokiller
prokiller

Брой мнения : 12
Join date : 08.04.2013
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  SportsMaister Сря Апр 10, 2013 12:37 pm

Така добре ли е ? Very Happy
SportsMaister
SportsMaister

Брой мнения : 7
Join date : 08.04.2013
Age : 29
Местожителство : Смолян

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  Optimus Сря Апр 10, 2013 12:46 pm

+1
Optimus
Optimus

Брой мнения : 5
Join date : 29.01.2013
Age : 26
Местожителство : Strelci

http://fun.legendary-mu.info/

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  LoneWolf Сря Апр 10, 2013 1:20 pm

Predlagam edin event koito se provejda 2 dena i toi she se kazva (Two Day Battle) ot 14:00 do 16:00 da ima eventi i shte ima klasaci koito zeme nai mnogo shte si izbere 1 set i taka na tam ... cheers

LoneWolf

Брой мнения : 3
Join date : 08.04.2013

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  prokiller Сря Апр 10, 2013 1:49 pm

LoneWolf написа:Predlagam edin event koito se provejda 2 dena i toi she se kazva (Two Day Battle) ot 14:00 do 16:00 da ima eventi i shte ima klasaci koito zeme nai mnogo shte si izbere 1 set i taka na tam ... cheers

харесва ми като идея само часовете не ми харесват защото в това време хората са или навън или на даскало или на работа Smile
prokiller
prokiller

Брой мнения : 12
Join date : 08.04.2013
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  SportsMaister Сря Апр 10, 2013 1:51 pm

LoneWolf написа:Predlagam edin event koito se provejda 2 dena i toi she se kazva (Two Day Battle) ot 14:00 do 16:00 da ima eventi i shte ima klasaci koito zeme nai mnogo shte si izbere 1 set i taka na tam ... cheers
Евента не е лош но говориш извън темата . Smile Аз съм съгласен и за този евент който ти предлагаш само да има навитаци , че ми писна от ПКта и Съвайвъри ....
SportsMaister
SportsMaister

Брой мнения : 7
Join date : 08.04.2013
Age : 29
Местожителство : Смолян

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  PaRaPaRa Сря Апр 10, 2013 6:15 pm

+1 ;] Имаш моята подкрепа само го доизмисли!
PaRaPaRa
PaRaPaRa

Брой мнения : 29
Join date : 27.01.2013
Местожителство : MainaTown,Bulgaria

http://legendarymu.forums.vg/forum

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  SportsMaister Пет Апр 12, 2013 3:34 pm

Колеги доизмислих го ! Евента е следния : Махат се чаос шилда , легендари шилда , кбто и архангел стафа . Това ще трае 2 седмици . 14 дни всички играчи ще бъдат наблюдавани и на всеки който е записан в евента ще представя снимка на дадения дуел естествено ще се зачитат само вип дуели ще се прибавя точка към ранга за евента . Евента почва от 16:00 часа и ще свърши на последния ден от евента в 21:00 часа . Надявам се че на всеки играч ще му бъде удобно и ще има време да влезне в игра през това време . Ще говоря с ендуранс по скайпа за да го питам дали тук да направим тема с ранг или в сайта да се направи нов лист с имената на играчите и кой колко победи има . Smile Началото на евента и дали изобщо ще стане това зависи изцяло от Ендуранс или , ако някой от ГМтата се съгласи да ми помогне ! Ако не стане работата с сайта ще има тема тук където да се запишете и да се надпреварвате един с друг ! Вход или някаква такса няма да има .(понеже според мен това е напълно излишно)! Ако всичко е наред ще направя нова тема или ще има ранг в сайта до утре на обяд. Благодаря ви ! Smile

Ах и забравих да добавя тези итеми който ги споменах по горе в написаното ще бъдат премахнати от акаунта на всеки един играч! В уеб шопа ще бъдат много скъпи(около 15 000 - 20 000 кредита). И евента може да продължи повече от 14 дни може да е примерно месец или 2 нищо не се знае , но първо ще пробваме 14 дни за да видим как ще протекът нещтата и ще преценим в последствие дали да го правим още или не .

И Разбира се Ранк Листата ще бъде нулирана на всяка седмица за да може да има всеки път различен победител !
SportsMaister
SportsMaister

Брой мнения : 7
Join date : 08.04.2013
Age : 29
Местожителство : Смолян

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  SportsMaister Пет Апр 12, 2013 7:12 pm

Понеже така и не получих отговор от Ендуранс , а и от ПараПара който спомена , че имам неговата подкрепа евента няма да се състои.... scratch
SportsMaister
SportsMaister

Брой мнения : 7
Join date : 08.04.2013
Age : 29
Местожителство : Смолян

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  PaRaPaRa Пет Апр 12, 2013 9:11 pm

SportsMaister написа:Понеже така и не получих отговор от Ендуранс , а и от ПараПара който спомена , че имам неговата подкрепа евента няма да се състои.... scratch
Така 1-во ти не си ми писал никаде нищо а аз чак сега влизам в форума и сега го виждам и 2-ро идеята за премахването на описаните предмети по горе нещо не ми допада.... Лично мое мнение, защото се пак сме дали кредит за тях и някои хора с др немогат да играят. На мен не ми пречи аз на мг-то ми с всякакав щит мога да играя и Small Shield да е.... Laughing Laughing иначе всичко ок
PaRaPaRa
PaRaPaRa

Брой мнения : 29
Join date : 27.01.2013
Местожителство : MainaTown,Bulgaria

http://legendarymu.forums.vg/forum

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  SportsMaister Съб Апр 13, 2013 9:46 am

А слъчайно да си получавал искане за пълномощно в скайпа ?
SportsMaister
SportsMaister

Брой мнения : 7
Join date : 08.04.2013
Age : 29
Местожителство : Смолян

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  PaRaPaRa Съб Апр 13, 2013 10:51 am

SportsMaister написа:А слъчайно да си получавал искане за пълномощно в скайпа ?
И защо не си ми писъл нищо??? аз мога ли да знам на всеки как му е скайпа и кой кой е ?!
PaRaPaRa
PaRaPaRa

Брой мнения : 29
Join date : 27.01.2013
Местожителство : MainaTown,Bulgaria

http://legendarymu.forums.vg/forum

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  SportsMaister Съб Апр 13, 2013 1:24 pm

PaRaPaRa написа:
SportsMaister написа:А слъчайно да си получавал искане за пълномощно в скайпа ?
И защо не си ми писъл нищо??? аз мога ли да знам на всеки как му е скайпа и кой кой е ?!
Добре няма значение ендуранс не е съгласен . Така или иначе няма да стане евента !
SportsMaister
SportsMaister

Брой мнения : 7
Join date : 08.04.2013
Age : 29
Местожителство : Смолян

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов евент ! Empty Re: Предложение за нов евент !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите